راهنمای ثبت درخواست واریز سود قطعی 96 از طریق شعبه مجازی

نکته بسیار مهم:

مرحله 1 - جهت ثبت تقاضای واریز سود قطعی از منوی اصلی روی درخواست سود قطعی 96 کلیک نمایید:

مرحله 2 پس از کنترل موارد ذیل در خصوص تایید فرم اقدام فرمایید:

·        بررسی مشخصات فردی : دقت فرمایید مشخصات فردی مربوط به شما باشد .

·        بررسی فیلد تلفن همراه : دقت فرمایید فیلد تلفن همراه با شماره تلفن همراه شما تکمیل شده باشد در غیر این صورت نسبت به تکمیل آن اقدام فرمایید.

·        بررسی مبلغ سود قطعی 96 : عدد نمایش داده شده در فیلد «مبلغ سود قطعی 96» طبق وضعیت سهامداری شما استخراج شده است، جهت مشاهده وضعیت سود قطعی    سال 96 به صفحه «خلاصه وضعیت سهامدار» مراجعه فرمایید. 

·      بررسی نوع و شماره حساب بانکی  : نوع و شماره حساب بانکی که در شکل زیر با پیکان قرمز نمایش داده شده، بر اساس اطلاعات سهامداری شما استخراج شده و جهت واریز مبلغ سود قطعی می باشد، لذا حتماً شماره حساب نمایش داده شده را با اطلاعات حساب بانکی خود مطابقت نموده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت ضمن انصراف از ثبت درخواست طبق جدول زمانبندی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.  بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در واریز مبلغ به حساب بانکی پس از تایید نهایی بر عهده سهامدار می باشد.

پس از بررسی موارد فوق و در صورت نبودن هرگونه مغایرت؛ پس از تیک کردن «مبلغ و شماره حساب مورد تایید اینجانب می باشد» روی تایید کلیک نمایید.

 

مرحله 3 در صورت اطمینان روی گزینه تایید کلیک نمایید. دقت فرمایید پس از تایید این مرحله امکان انصراف یا ویرایش درخواست وجود ندارد.

 

مرحله 4- در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت درخواست واریز سود قطعی، رسید انجام ثبت اولیه را جهت پیگیری های بعدی،نزد خود نگه دارید. در صورتیکه قادر به چاپ رسید نیستید شماره پیگیری نمایش داده شده را که در شکل با پیکان قرمز مشخص شده به خاطر  بسپارید. همچنین رسید ذیل به شماره تلفن همراه شما که در مرحله 2 نمایش داده شده پیامک می گردد.

***لازم به توضیح است پس از دریافت شماره پیگیری ، مبلغ سود قطعی به حساب شما واریز خواهد شد و نیاز به مراجعه حضوری به شرکت تعاونی خاص نمی باشد.

***سهامداران محترمی که بنا بر هر دلیل موفق به ثبت درخواست واریز سود قطعی به صورت غیر حضوری از طریق این سامانه نشده اند می توانند طبق جدول زمانبندی به صورت حضوری مراجعه فرمایند.

*** شماره تلفن و 49221111 آماده پاسخگویی به سوالات شما سهامداران گرامی در خصوص نحوه ثیت درخواست واریز سود قطعی می باشند.